

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3471L14-19SW
PT06E-10-6P(SR)
D38999/26FB35SN
C90-3106F10SL-4S
45106A106SPG50
85106EC106S50
D38999/24FE35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00