

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Colour | Black |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Black Zinc Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
MS3102A-14S-2P
62GB-56T12-10PN(416)
M83723/77W2461N
PT02A-14-19P
KPT02E14-19S
62GB-16J10-07SN
MS3102A-28-21P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00