

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Green |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
KPT06F10-6S
62GB-12E08-04SN
85102E1419P5044
M83723/77W2461N
85106RC106P50
PT06E-12-10P(SR)(072)
62GB-12E16-26PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00