

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
97B-3106A24-2S-HD
97B-3100A22-2P
UT071412SH6
MS3102E22-19S
TV06ZN-11-98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00