

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
UT0W0106SH6
D38999/26WB35SN
CA02COM-E14S-6S-B
EN3645M6CN35FN
M39029/56-348
62GB-56T12-10SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00