

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
D38999/26WE6SN
97B-3106A22-22P-HD
932455100 CM 02 E 14S-61 P
62GB-56T14-02SN
62GB-16J12-10SN
TV07ZN-13-35SN
N/MS3106B24-28S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00