

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 08 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8TA |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Black Zinc Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Colour | Black |
MS3106A18-11P
62GB-12E12-10SN
45106EC84P50
MS3102E14S-6P
PT02A-14-12S
VG95328D10-6PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00