

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
M83723/95G10056
97B-3106A10SL-3P-HD
MS3106A18-11P
PT06E168PSR
PT02E-8-4S(072)
N/MS3102A12S-3S
933062100 CM 02 E 20-27 P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00