

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 17 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8D |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
D38999/20ZD19SN
D38999/24ZB2PN
45106A1626SPG50
VG95234M-20A9SN
UTS6JC12E8P
MS3106A18-1PX
62GB-12E10-07PN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00