

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
M83723/75W803N
MS3476A20-39S
N/MS3106B20-29S
62GB-51T14-19PN
D38999/26FF32PN
SCE2-ZN-01K07-12PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00