

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
LJT07RT1135P014
933062100 CM 02 E 20-27 P
MS3102E16-10P W/P CAP
2M80100902M828PA
97B-3106A10SL-4S-HD
62GB-16F12-08PN
85102E84S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00