

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 13 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8D |
| Housing Material | Aluminium |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
45106A1210PPG50
D38999/24FB98PN
TV06RW-11-35SN(W52)
M83723/75W2041N
VG95234M-18-1SN
PT06E1412PSR
SCE2-ZN-76A07-12SN-002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00