

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
85102E1419P5044
D38999/20ZF32SN
SCE2-ZN-76A07-12SN-001
TVP00RW-11-35SN(W52)
62LC-16F10-07SN(771)
MS3106A-14S-6P
MS3102A14S-5PX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00