

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
TV07RW0935S
MS3476W10-6P
KPT06F14-19P
KPT02E10-6P
N/MS3102A20-27P
D38999/20ZD35PN
MS3106A-24-28P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00