

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3106A-14S-2S
62GB-56T12-08SN
D38999/24WB35SN
TV07ZN-09-35PN
62GB-50T10-07PN
PT02E-14-19P(072)(072)
N/MS3101B20-15S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00