

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Strain Relief | Yes |
932460100 CM 06 EA 14S-61 S
TV06RW-09-98PN(W52)
D38999/26WE26SN
SCE2-ZN-01K07-12PN
85106EC1626S50
932449100 CM 02 E 14S-2 P
N/MS3106B20-4S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00