

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3100A18-1P
D38999/24FA35SN
D38999/26ZB2SN
62GB-12E10-07PN
TV06ZN-11-35PN
97B-3106A22-22S-HD
62GB-57A14-19PN-482
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00