

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
85102E84P50
M39029/4-111
PT06A-16-8S(SR)
62GB-12E16-26SN
85106T83AS5044
PT02A-12-3S
PT06A-16-8P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00