

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
TV06RW-15-35PN(W52)
2M80500116M925SA
62LC-16F14-12SN(771)
D38999/24ZD35PN
MS3476L8-33S-LC
85106EC83AS50
VG96912D20-41PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00