

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
62GB-16F14-04SN-214
D38999/20ZA35PN
D38999/24WE6PN
PT06E-14-5P(SR)(072)
N/MS3106B18-10P
62GB-56T08-04SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00