

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 09 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8LT |
| Housing Material | Aluminium Alloy |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Cadmium |
D38999/24ZB35PN
MS3102E10SL-4P
97B-3106A22-19P-HD
MS3102A-14S-2S
85101EC1419P50
62GB-12E12-10PN(416)
D38999/26WA98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00