

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.2 kV ac |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Colour | Olive |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
D38999/26KD97SN
TV06ZN-11-35PN
85106EC106S50
UTS6JC12E8P
D38999/26WG11PN
MS3476W18-8S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00