

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 23 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Cadmium |
97B-3100A10SL-3P
85102E83AP50
SCE2-ZN-76A07-10ASN-002
D38999/24WC98SN
62GB-16F16-26SN
62GB-12E14-05SN
D38999/20FF32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00