

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 25 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Composite |
| Series | EN3645 |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
D38999/24ZC98PN
2M80500302NF1226PA
62GB-16F12-03SN
N/MS3106B20-4P
D38999/24FC35SN
KPT02E18-32P
TV06RW1135S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00