

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
D38999/24ZF32SN
D38999/20ZA35SN
97B-3100A24-2P
PT06A-10-6P
62GB-16F14-12PN
PT02A-16-8S
N/MS3106B18-10P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00