

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
PT02E-18-32S(072)
62LC-16F18-32SN(771)
45106A84PPG50
SCE2-ZN-L1K08-19PN
62GB-12E08-04SN-760
MS3102A18-4P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00