

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | UTS |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
SCE2-ZN-06K06-07SN
M83723/96W1624N
M83723/96A1005N
97-3106A-10SL-4S
62GB-51T20-41PN
97B-3100A22-19P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00