

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Material | Copper Alloy |
932455100 CM 02 E 14S-61 P
TV06RW1135PA
62GB-12E18-02SN
PT02E-14-12P
62GB-56TG10-07PN
MS3102E18-4P
20GB-WM-06AU03-09-1000-0001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00