

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Brass |
85108EC1419P50
D38999/24WA35PN
TVP00RW-13-35SA(W52)
MS3102A18-4P
MS3106A22-2P
M83723/77W1212N
M83723/75W2041N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00