

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
85102E106S50
62LC-12E12-08SN(771)
CA02COM-E28-15P-B
MS3106E18-12P
2M80101102NF919SA
D38999/20WB2PN
MS3475W12-3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00