

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62GB-16J12-10PN
62GB-585-14-02P
PT06A-10-6S(SR)
97B-3106A16S-1P-HD
MS3476W10-6P
D38999/26FC98PN
PT06E-14-5P(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00