

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Colour | Black |
62GB-16F12-10SN
PT06A-12-8P(SR)
D38999/24FF35PN
D38999/24FA98SN
PT06E-14-5P(SR)
62LC-12E12-10SN(771)
D38999/24ZA98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00