

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
UT0W7106SH6
D38999/24ZF35PN
PT06E-14-19S(SR)(072)
KPT06F10-6P
2M80500307NF910SA
62GB-12E16-26SN
D38999/26FB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00