

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 19 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
D38999/26WB98SN
D38999/24FA98PN
TVP00RW-13-35SN(W52)
M83723/96W1624N
D38999/20ZE35SN
45106A1626PPG50
62GB-11J14-19PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00