

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
62GB-56T08-98PN
MS3476L10-6S
KPT06F10-6P
2M80100726M66SA
2M80100907ZNU1337PA
62LC-16F18-32SN(771)
KPT06F18-32P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00