

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3106A-20-29S
D38999/26WC98SN
62GB-56T10-06PN
D38999/24FB98PN
62GB-56TG12-10PN
MS3476W12-10S-LC
N/MS3102A16-10P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00