

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Colour | Olive |
LJT06RT1535S014
MS3106A18-1PX
D38999/26JG16SN
MS3106A-22-14P
62GB-16J12-03SN
62GB-51T08-33PN
CA02COM-E28-15S-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00