

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3106A18-1S-HD
MS3102E18-8P
MS3102A18-10S
D38999/26WB35PN
D38999/24WE35PN
D38999/26ZA35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00