

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3106A-22-14S
933062100 CM 02 E 20-27 P
85106EC1419P50
932841100 CM 06 EA 14S-5 S
MS3106E18-12P
MS3106A18-8PZ
PT06W-10-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00