

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 35 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 28 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62GB-12E14-02SN
N/MS3102A20-18P
62GB-16J14-04SN
TV06ZN-11-35PN
M83723/75W1005N
62GB-51T10-06PN
D38999/26MC35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00