

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
932460100 CM 06 EA 14S-61 S
MS3106A-24-28P
N/MS3101B16S-1P
8DR7C13Z98PN
D38999/20ZF32SN
D38999/24WB35SN
D38999/20WA35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00