

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-16F12-10PN
PT06A-8-2P(SR)
62GB-56T08-04SN
D38999/26WE26SN
D38999/24WC35SN
N/MS3106B14S-2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00