

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Colour | Black |
N/MS3106B14S-2P
8LT015B35PN
62GB-56T18-32PN
D38999/26ZB98SN
PT02E-14-5P(072)
85107R1419P5044
85106EC106S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00