

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
62GB-12E08-04PN
MS3106E20-27SX
PT06E-14-19P(SR)
PT02E-12-10P(072)
62GB-50T14-05SN
TV06RW-15-35PA(W52)
M83723/95G1005N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00