

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 12S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
D38999/20FB35SN
PT06E-14-5S(SR)
62GB-16F16-26PN
D38999/20ZD19SN
M39029/5-118
D38999/24ZF32PN
M39029/4-111
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00