

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 09 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Colour | Green |
| Contact Material | Copper Alloy |
MS3106A18-10S
62GB-56T14-02PB
SCE2-B-L1K07-10APN
KPT02E18-32S
62GB-56TG14-22PN(044)
85102E1419S50
VG96912D18-35PB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00