

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
45106A1832PPG50
N/MS3102A20-27S
SCE2-ZN-06K08-19SN
M83723/77W2461N
62LC-16F10-06SN(771)
UTGX0142G1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00