

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
MS3470L14-4S
VG95328M14-12PW
62GB-12E14-19SN
62LC-12E12-08PN(771)
85106J1626S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00