

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 15 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | PCB |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8D |
| Housing Material | Aluminium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
PT02E-18-32S(072)
TV06RW-13-35PN(W52)
D38999/26FF35SN
D38999/26ZB35SN
D38999/26ZC98SN
D38999/24FF35PN
UT0W7106SH6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00