

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Strain Relief | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62LC-12E16-26SN(771)
MS3106A22-19S
MS3106A-14S-6P
PT06E-18-32S(SR)(072)
85136RG106S50
62GB-16F16-26SN
45106EC83AP50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00